zybert77 napisał(a):

ale na co stać? na profesjonalny ośrodek treningowy na wzór PSV?
bo chyba nie jarasz się tym, że 4 trenerów na staż pojechało...
|
Nie , nie jaram się. Skoro nie wiesz o czym piszę to dziób zakryj.
"Kilka tygodni temu PSV Eindhoven zaprosił trenerów Wisły na staż. Chętnych nie brakowało, jednak klub odmówił pokrycia kosztów wyjazdu. W ten sposób zaproszenie pozostało bez odpowiedzi."
weszlo.com