Wyświetl pojedynczy post
zgrybus
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: Dobczyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3502
Stary 07.04.2012, 23:43
zybert77 napisał(a):Wyświetl post
ale na co stać? na profesjonalny ośrodek treningowy na wzór PSV?

bo chyba nie jarasz się tym, że 4 trenerów na staż pojechało...
Nie , nie jaram się. Skoro nie wiesz o czym piszę to dziób zakryj.

"Kilka tygodni temu PSV Eindhoven zaprosił trenerów Wisły na staż. Chętnych nie brakowało, jednak klub odmówił pokrycia kosztów wyjazdu. W ten sposób zaproszenie pozostało bez odpowiedzi."
weszlo.com
"Przyjaciele , Rodzina i Wisła"
Odpowiedz cytując