a ja po dzisiejszym przypadkowym zwyciestwie Slaska wciaz mam iskierke nadziejii .... choc i tak wszystkie pieniadze bym postawil na ta wrwsiawska ekipe .... Ruch mnie dzis zaskoczyl dziadostwem i beznadziejnoscia ....choc i tak lepiej zagrali niz WISLACKIE PRZEREKLAMOWANE GWIAZDY ...... Slask

hmmmm ...caly czas wierzew cud ....ale cuda sie po prostu nie zdarzaja ...jak dobrze dal warszawskich wiesniakow ze nawet gdyby jakims cudem nie zdobyli MP to jest gwarancaj PP ...a przynajmniej final ..........a odnosnie dzisiejszego cyrku w Bialymstoku .....chyba nie trzeba nic pisac - kazdy kto zna sie na rzeczy nie wymagal od tej bandy przypadkowych ludzi ktorym ktos dal gore pien iedzy brez jakiegokolwiek sprawdzenia umiejetnosci ...ze cokolwiek sie w tym meczu pozytywnego wydarzy ....... zobaczymy co zrobi w l;ipcu ASmuda majac czysta karte czyli juniorow i Genkowa - moze Wilka i Ilieva ...bo reszta wypier.....la a Melikson idzie za smieszne piniazki .......czyli ok 500 tys - 1 mln euro ..