Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20119
Stary 07.04.2012, 23:16
Ch*** Legia pierwsza w tabeli.... jak to swiadczy o reszcie? Szkoda slow... Zabronili im dobrze grac?
Czas umierac

Ta liga jest tak ch... ze szkoda gadac. Szkoda tez gadac o tym, ze za 2 lata nikt nie bedzie pamietal o tym jak slaby byl mistrz, grunt ze byl.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując