Ch*** Legia pierwsza w tabeli.... jak to swiadczy o reszcie? Szkoda slow... Zabronili im dobrze grac?
Czas umierac
Ta liga jest tak ch... ze szkoda gadac. Szkoda tez gadac o tym, ze za 2 lata nikt nie bedzie pamietal o tym jak slaby byl mistrz, grunt ze byl.