dj_ibutti napisał(a):

|
Obawiam się, że ten ktos lykal co innego przy zaklepywaniu tego budzetu...
|
A ja obawiam się że propaganda działa nawet nieźle jak ktoś się na nią łapie, nawet gdy jej koszty są takie że większość już nie ma o co grać bo ma zapowiedziany wylot.
Ale grunt by zwalić przyszłe zmiany, czyli koniec z aspiracjami nawet ligowymi, na poprzedników.