Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 07.04.2012, 23:06
Dopadl nas syndrom Amici z czasow "pojuventusowych". Poszaleli w grupie i sezon spieprzony. Gorzej, ze na tym samym przykladzie nie widac szans na poprawe. A dodatkowo u nas dochodzi jeszcze kryzys finansowy, bo jakis debil zle zaplanowal budzet...
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując