Plusy meczu:
-Uryga (udany debiut, będą z niego ludzie. solidny w defensywie, włącza się w atak. super para z Czekajem będzie)
-Pareiko (szkoda tylko bramki z ponad 30 metrów, obroniony karny + pewny punkt drużyny + główka po rzucie rożnym dla Wisły - dobry zawodnik ofensywny

)
-Kirm (nie było idealnie ale widać dużą poprawę w formie)
Reszta:
Lamey w sumie do pewnego momentu grał przyzwoicie. Potem chyba mu kondycha siadła.
Daniel Brud - nie było źle.
Małecki - chyba zbyt wiele od niego oczekuję, czekam na powrót do formy
Melikson - cały mecz niewidoczny (przez te piętnaście minut był niewiele bardziej widoczny niż przed wejściem na boisko)
Biton - no zawiodłem się
Genkov - nie mam zdania
Paljic - dużo latał, jego zagrania nie były wybitne. ale walczył. jak lew
Diaz - niby dobrze, ale zawsze ma jakieś takie momenty, że nie jestem przekonany do niego. taki solidny, ale nie solidny
Jirsak - występ na miarę jego formy. oczywiście może zagrać lepiej, ale tylko z Ruchem
Wilk - jak zawsze nigdy nie odstawia nogi
Iliev - nie był jego najlepszy występ
ogółem drużyna:
Jeżeli mielibyśmy budować drużynę na trzech osobach grających średnio ale dobrze (czyli takie 6-7/10), w tym bramkarz, to wszyscy grają słabo.