Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3491
Stary 07.04.2012, 21:55
Obyś miał rację.

Wcale nie jest powiedziane, ze w nowej Wiśle będą grali sami Polacy. Pewnie dla kilku perspektywicznych obcokrajowców też sie znajdzie miejsce... poczekamy zobaczymy. Najtrudniej będzie się pozbyć tego szrotu.
Odpowiedz cytując