|
Myślicie, że Cupiał się zadowoli środkiem/dołem tabeli?
Przecież on nie może wytrzymać bez Ligi Mistrzów. A do tego prowadzi tylko Mistrzstwo Polski. Daje tej "nowej Wiśle" równy sezon. Jak nie będzie perspektyw, tylko marazm, to zostaną tylko dwie możliwości:
a) B. Cupiał wyłoży WIELKĄ kasę na stół
b) B. Cupiał zrezygnuje z Wisły
Nie ma szans, by akceptował on "szarą" Wisłę, tułającą się bez sensu w ekstraklasie.
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
|