Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3490
Stary 07.04.2012, 21:50
Myślicie, że Cupiał się zadowoli środkiem/dołem tabeli?

Przecież on nie może wytrzymać bez Ligi Mistrzów. A do tego prowadzi tylko Mistrzstwo Polski. Daje tej "nowej Wiśle" równy sezon. Jak nie będzie perspektyw, tylko marazm, to zostaną tylko dwie możliwości:

a) B. Cupiał wyłoży WIELKĄ kasę na stół
b) B. Cupiał zrezygnuje z Wisły

Nie ma szans, by akceptował on "szarą" Wisłę, tułającą się bez sensu w ekstraklasie.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując