Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3488
Stary 07.04.2012, 21:25
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
(...) - źle postawiliśmy sobie cele.
Oni ? Jacy oni, to cel sponsora, że wynik ma być tu i teraz , natychmiast.

Powtórzę do czego jestem głęboko przekonany, że z Bednarzem i Kapką , ale i z Probierzem nie zbudujemy ani klubu ani drużyny godnej europejskiej piłki. Zaś jedyna droga rozwoju opierająca się na wiedzy i doświadczeniu Stan zostaje właśnie teraz zmarnowana.

Pozostają wspomnienia i liczenie na cuda (jakiś nowy Błaszczykowski czy nowy Marcelo i może kolejny sezon na nasza marną ligę starczy), oraz nadzieja że ...B.C. zmieni zdanie po raz kolejny i zatrudni właściwych ludzi dając im realną szansę na długofalowa pracę.
Ostatnio edytowane przez milosz : 07.04.2012 o godz. 21:35.
Odpowiedz cytując