Lukasz napisał(a):

|
(...) - źle postawiliśmy sobie cele.
|
Oni ? Jacy oni, to cel sponsora, że wynik ma być tu i teraz , natychmiast.
Powtórzę do czego jestem głęboko przekonany, że z Bednarzem i Kapką , ale i z Probierzem nie zbudujemy ani klubu ani drużyny godnej europejskiej piłki. Zaś jedyna droga rozwoju opierająca się na wiedzy i doświadczeniu Stan zostaje właśnie teraz zmarnowana.
Pozostają wspomnienia i liczenie na cuda (jakiś nowy Błaszczykowski czy nowy Marcelo i może kolejny sezon na nasza marną ligę starczy), oraz nadzieja że ...B.C. zmieni zdanie po raz kolejny i zatrudni właściwych ludzi dając im realną szansę na długofalowa pracę.