Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20117
Stary 07.04.2012, 20:17
Ale też z drugiej strony patrząc, Legia może zdobyć jeszcze 15 pkt. Zakładając, że tyle zdobędzie, sezon skończy z 63 p.
A przypominając:
09/10 - Lech - 65p
08/09 - Wisła - 64p
07/08 - Wisła - 77p (przy czym, wiadomo, jaki to był sezon).

Więc tak porównując - jest to liczba porównywalna z poprzednimi latami.
Odpowiedz cytując