Rob_Zombie napisał(a):

|
Michał to geniusz w czystej postaci. Ściąganie Meliksona po 45 minutach czy trzymanie go na ławie przez prawie cały mecz podczas gdy na boisku hasa Brud to objaw niezwykłej mądrości. Każdy tępak może wystawiać do gry najlepszego piłkarza w drużynie. Ale Michał do tępaków nie należy i uknuł szczwany plan dzięki któremu nikt mu Maora nie podkupi. Stwierdził że ten sezon i tak jest stracony więc trzeba kompletować skład na przyszły. A jaki normalny klub wyłożyłby te 2,5-3 miliony (jakie niewątpliwie nasz klub będzie oczekiwał) za gościa który przegrywa miejsce w składzie z... Brudem, Jirsakiem czy Małeckim? No widzicie! Geniusz!
|

No ciekawe jak to będzie z Maorem.
Niestety mam obawy, że to ego Probierza, a nie przebiegłość ma tu decydujące znaczenie. Trener chce pokazać, że to on jest w drużynie najważniejszy.Wystarczy wspomnieć jego postępowanie z Grosickim, którego też lubił na ławie posadzić.