Filippo napisał(a):

|
Wysłuchaj Pan mych próśb, bo we wtorek przejade pół Polski by kibicować Wiśle w PP i wciąż zyje nadzieją na 2:0..
|
Z Krakowa do Krakowa masz pół Polski?
Chyba, że przez Wałbrzych
Żeby nie było całkowitego OT - troszeczkę dziwią mnie decyzje personalne odnośnie składu przez Probierza.