Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 07.04.2012, 20:13
Filippo napisał(a):Wyświetl post
Wysłuchaj Pan mych próśb, bo we wtorek przejade pół Polski by kibicować Wiśle w PP i wciąż zyje nadzieją na 2:0..
Z Krakowa do Krakowa masz pół Polski?
Chyba, że przez Wałbrzych

Żeby nie było całkowitego OT - troszeczkę dziwią mnie decyzje personalne odnośnie składu przez Probierza.
Odpowiedz cytując