Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20599
Stary 07.04.2012, 20:05
kriswisla napisał(a):Wyświetl post
szkoda ze nie w koszycach albo w nowym brzesku
Jeżeli to te Piekary koło Liszek to sądzę że lokalizacja jest bardzo dobra. Autostrada blisko a i na Reymonta jest tylko kilka kilometrów stamtąd.
Odpowiedz cytując