|
Zwolnienie Moskala w obliczu tego co gramy za Probierza to było nieporozumienie.
Panie TRENERZE, wodzu wspaniały prowadzący nas do kolejnych ligowych porażek, mam do Pana prośbę:
- zlituj się Pan i nie udowadniaj na siłę, że Melikson jest gorszy od piłkarzy pokroju Bruda. Do chłopaka nic nie mam, ale jego drewnianym stylem będę mógł zachwycać się w kolejnym sezonie, gdy zadłużony klub Meliksona sprzeda, a do tego czasu trzymanie Maora na ławie to zbrodnia w biały dzień, nawet bez formy jest lepszy od swoich kolegów i daje nadzieje na dobre zagranie...
- zlituj się Pan i nie udowadniaj na siłę, że Patryk Małecki wnosi więcej (cokolwiek) do gry i jest lepszy niż Ivica
- zlituj się Pan i miej łaskę sobie przypomnieć, że to Genkow strzelał Panu jedyne gole w ostatnich meczach a nie człapiący Dudu..
Wysłuchaj Pan mych próśb, bo we wtorek przejade pół Polski by kibicować Wiśle w PP i wciąż zyje nadzieją na 2:0..
|