Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 07.04.2012, 19:56
Bardzo dobry mecz Alana, chłopak rocznik 94 warto przypomnieć, a zagrał dziś naprawdę elegancko.

O reszcie szkoda mówić, cel jest wiadomy i jedyny na ten sezon - 30 kwietnia 2011. Niech to wygrają a później krzyż na drogę. Ja już przyjmuję te porażki na chłodno, poczekamy do lata, zobaczymy co da "rewolucja", ja osobiście jestem jakoś dziwnie spokojny o jakość "nowej" Wisły - wspomnicie moje słowa, nie będzie tak źle Tacy zawodnicy jak Uryga mają przyszłość. Nie można zapominać o Chrapku (r92) i Nalepie (r93), którzy z powodzeniem grają w pierwszysch składach swoich zespołów w I lidze. A Chrapek to jest megatalent i mam nadzieję, że dostanie szansę. Spokojnie, jeszcze będzie dobrze
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując