Wyświetl pojedynczy post
abidal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 07.04.2012, 19:53
Wydaje mi sie ze troche niektorzy przesadzają mówiąc ze piłkarze nie walcza, ze im sie nie chce itp. Myślę ze im sie chce i to bardzo ale nie mogą , są nie przygotowani do sezonu przez Moskala. Jesteśmy bezradni w ofensywie bo brakuje szybkosci kazdemu z zawodników ofensywnych. Na wisłe obecnie to nie trzeba wybitnych obroncow w druzynie przeciwnej, wystarczy czterech szybkich chlopa i tyle.
Odpowiedz cytując