Wyświetl pojedynczy post
BigLeb
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 07.04.2012, 19:48
markowywislak napisał(a):Wyświetl post
Wilk walczy widać że ma Wisłę w sercu.
Wilk to chyba Warszawiak i nie ukrywa chęci wyjazdu, na pewno ma ambicję, poczucie honoru i własnej wartości. Widzę, że jesteś kolejnym, który wierzy w mityczne "wartości".
Odpowiedz cytując