Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 07.04.2012, 19:30
Dzisiaj każdy z nas nauczy się troszeczkę pokory. Mecz, w którym nie to, że Jagiellonia była lepsza, tak jak w każdym innym meczu, w którym Wisła przegrała zwłaszcza u siebie z Korona, Polonia, Lechia Górnik nie znaczy, że oni byli lepsi a my słabi. Nie! Nie o to chodzi! Tylko o to, że każdy ten mecz Wisła miała przegrać i przegrała. Tak samo przegra kolejne mecze... i kolejne i kolejne... a wy będziecie płakać i po raz kolejny już raz z kolei pisać, co byście nie zmienili, kogo nie zwolnili, w co nie zainwestowali, kogo sprowadzili, bedziecie porównywać kto jest lepszy, kto gorszy, co by Wisła z 2003 roku z tą nie zrobiła a potem będą kolejne porażki i kolejne a wy dalej w rytm muzyki będziecie pisali to samo.
Sytuacja jest taka, że Wisła dostaje brutalnie mówiąc po mordzie za swoje grzechy i dostajemy też my kibice przy okazji, ale my też nie jesteśmy bez winy. Dlatego radze sytuacje przyjąć z pokorą, pogodzić się z obecnym stanem rzeczy jeśli ktoś nie chce skończyć w wariatkowie.
Dajcie spokój już tym biednym piłkarzom, tym trenerom, Valksowi itd... Zrozumcie tak jest i tak musi być... Nic się nie układa, bo się ułożyć w chwili obecnej nie może. "Odpokutujemy", zaczniemy wygrywać i wtedy Probierz(albo kazdy innny ktory przyjdzie) będzie w tedy super, zagraniczni będą cacy, Polacy też i będzie lux.

W tym sezonie wygramy tylko w derbach i we wtorek, pamiętajcie
Ostatnio edytowane przez palikot : 07.04.2012 o godz. 19:35.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując