|
Tragiczny sezon w lidze i problemy finansowe - jeśli naprawdę istnieją - załatwił nam nie Valckx, a sam Cupiał bezmyślnymi decyzjami w sprawie zwalniania i zatrudniania trenerów, oraz zablokowaniem Valckxowi możliwości działania zimą. Moskal nie potrafił nawet przygotować fizycznie drużyny do rundy. Sezon cały czas był do uratowania, ale zamiast to robić, Cupiał wolał jak mały dzidziuś, a nie biznesmen obrażać się na Holendrów i wpuszczać do klubu zawsze nieudolnego i usłużnego Bednarza wraz z zacierającym rączki Kapką.
Cóż tak dramatyczni działacze mogą mądrego wymyślić? Tylko kolejne idiotyzmy i zatrważające koncepcje, które słyszymy na konferencjach prasowych.
|