Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Po prostu Wiślak
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20115
Stary 07.04.2012, 17:44
Bawi mnie obecna moda stawiania przez niektórych za wzór Ruchu, czy Korony. To słabiutkie zespoły, które od lat nic istotnego nie wygrały , nie zdobyły żadnego tytułu, a o europejskich pucharach i zrobieniu wyniku na miarę "zagranicznej Wisły" mogą tylko pomarzyć. Jedyne, co mogą i potrafią tam robić, to się kompromitować.

A u nas "nowy układ" w klubie i niektórzy kibice chcą się na nich wzorować, lub do nich nawiązywać. Komedia. To bankruci sportowi, a i finansowo wcale nie wyglądają lepiej. Fornalik, Piech, Korzym, Grodzicki, itd. - co oni znaczą w sporcie i piłce? Dno.

Legia niestety zdobędzie mistrza, bo ma coś, czego oni nie mają - obcokrajowców robiących różnicę typu Luboji, Radovica, Kuciaka...
Odpowiedz cytując