Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20114
Stary 07.04.2012, 17:41
Wislackie forum zdominowane przez warsawska bufonade ........ dalej dawajcie sie podpuszczac ...chlopcy maja mistrzowski sezon raz na kilka ladnych lat i szaleja - a wy dajecie sie wpuszczac w glupie gadki ..... NIE KARMCIE WARSZAWSKICH TROLI !!!
Odpowiedz cytując