Temat
:
Mam pytanie
Wyświetl pojedynczy post
siczka
Junior Member
Od: 04.2012
Offline
#
122
07.04.2012, 17:09
dzieki za info, zdecydowanie zostaniemy przy G
siczka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do siczka
Znajdź inne posty napisane przez siczka