63.5 Kg napisał(a):

Koledzy z Legii moze najwyzsza pora sie otrzasnac...
Zostaniecie najslabszym mistrzem Polski od wielu wielu lat...i nawet nasze mistrzostwo jakze slabej Wisły z temtego roku przewyzsza Wasze z tego o lata swietlne...
Jaka liga taki mistrz...
|
Tak nisko oceniasz tamtego mistrza? Na pewno są jeszcze jakieś mocniejsze teksty ostatecznie przesądzające o tamtej wielkiej drużynie i naszej malutkiej.
----------------------
A poważnie.
Niebieski mistrz - taki ....!
