Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20112
Stary 07.04.2012, 16:37
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Koledzy z Legii moze najwyzsza pora sie otrzasnac...
Zostaniecie najslabszym mistrzem Polski od wielu wielu lat...i nawet nasze mistrzostwo jakze slabej Wisły z temtego roku przewyzsza Wasze z tego o lata swietlne...

Jaka liga taki mistrz...
Tak nisko oceniasz tamtego mistrza? Na pewno są jeszcze jakieś mocniejsze teksty ostatecznie przesądzające o tamtej wielkiej drużynie i naszej malutkiej.


----------------------

A poważnie.

Niebieski mistrz - taki ....!
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując