Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Glazik
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2008
Offline
#
25336
07.04.2012, 16:30
tesko do 18
Wisla bedzie na polsacie sport
gizmo
napisał(a):
jeździ ktoś z Was Toyotą ? macie doświadczenie odnośnie tych aut będę wdzięczny za uwagi interesuje mnie dokładnie taka
http://otomoto.pl/toyota-corolla-2-0...ml#description
Mam taka w 1.4 benzynke.... charakteryzuje sie bezawaryjnoscia.... ja osobiscie Toyotke moge polecic,...
Ostatnio edytowane przez Glazik : 07.04.2012 o godz. 16:33.
Glazik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Glazik
Znajdź inne posty napisane przez Glazik