Wyświetl pojedynczy post
Glazik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25336
Stary 07.04.2012, 16:30
tesko do 18
Wisla bedzie na polsacie sport

gizmo napisał(a):Wyświetl post
jeździ ktoś z Was Toyotą ? macie doświadczenie odnośnie tych aut będę wdzięczny za uwagi interesuje mnie dokładnie taka http://otomoto.pl/toyota-corolla-2-0...ml#description
Mam taka w 1.4 benzynke.... charakteryzuje sie bezawaryjnoscia.... ja osobiscie Toyotke moge polecic,...
Ostatnio edytowane przez Glazik : 07.04.2012 o godz. 16:33.
Odpowiedz cytując