Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12996
Stary 07.04.2012, 16:08
agin123 napisał(a):Wyświetl post
...czy Grodzicki.
Kibica Cracovii widziałbyś w Wiśle? Bez przesady.

Za powrotem Głowy i Brożka jestem w 1906% na tak.
Odpowiedz cytując