Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20111
Stary 07.04.2012, 16:06
studio napisał(a):Wyświetl post
Czasem warto nie pisac w czasie trwajacego meczu bo mozna wyjsc na glupka
Głupkiem to jestes ty bo kibicujesz druzynie która gra na licencji Amici i ci to nie przeszkadza. Moja wypowiedź tyczyła sie warszawiaka ,który twierdzi ,że Ruch jest za słaby na puchary a z Legia radził sobie całkiem dobrze.
Odpowiedz cytując