studio napisał(a):

|
Czasem warto nie pisac w czasie trwajacego meczu bo mozna wyjsc na glupka
|
Głupkiem to jestes ty bo kibicujesz druzynie która gra na licencji Amici i ci to nie przeszkadza. Moja wypowiedź tyczyła sie warszawiaka ,który twierdzi ,że Ruch jest za słaby na puchary a z Legia radził sobie całkiem dobrze.