Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20109
Stary 07.04.2012, 15:40
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Koledzy z Legii moze najwyzsza pora sie otrzasnac...
Zostaniecie najslabszym mistrzem Polski od wielu wielu lat...i nawet nasze mistrzostwo jakze slabej Wisły z temtego roku przewyzsza Wasze z tego o lata swietlne...

Jaka liga taki mistrz...
ależ oczywiście, tak to sobie tłumacz. Mistrz z tego sezonu (jeśli Legia go zdobędzie) grał w 1/16 LE, awansuje najpewniej do finału PP.

Porównajmy do tego Wisłę z zeszłego sezonu.

Niektórzy po prostu lubią się pocieszać po własnej porażce poprzez napisanie, że najsłabszy mistrz od "x" lat. Ale cóż, tak sobie tłumaczyć rzeczywistości ci nikt nie zabroni.
Odpowiedz cytując