63.5 Kg napisał(a):

Koledzy z Legii moze najwyzsza pora sie otrzasnac...
Zostaniecie najslabszym mistrzem Polski od wielu wielu lat...i nawet nasze mistrzostwo jakze slabej Wisły z temtego roku przewyzsza Wasze z tego o lata swietlne...
Jaka liga taki mistrz...
|
ależ oczywiście, tak to sobie tłumacz. Mistrz z tego sezonu (jeśli Legia go zdobędzie) grał w 1/16 LE, awansuje najpewniej do finału PP.
Porównajmy do tego Wisłę z zeszłego sezonu.
Niektórzy po prostu lubią się pocieszać po własnej porażce poprzez napisanie, że najsłabszy mistrz od "x" lat. Ale cóż, tak sobie tłumaczyć rzeczywistości ci nikt nie zabroni.