63.5 Kg napisał(a):

Koledzy z Legii moze najwyzsza pora sie otrzasnac...
Zostaniecie najslabszym mistrzem Polski od wielu wielu lat...i nawet nasze mistrzostwo jakze slabej Wisły z temtego roku przewyzsza Wasze z tego o lata swietlne...
Jaka liga taki mistrz...
|
Większej różnicy w stylu Wisły sprzed roku i tegorocznej Legii nie widzę więc po co takie posty ? Co z tego , że najsłabszy - mistrz to mistrz i kropka , nieważne czy ma 30 , 40 czy 80 pkt na koniec .Jeżeli Legia będzie słabym mistrzem to co mamy powiedzieć o Wiśle ?