Wyświetl pojedynczy post
GaoFeng
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Niemcy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12994
Stary 07.04.2012, 15:08
Sancezz napisał(a):Wyświetl post
Człowieku to jest młody zawodnik. Od kilku lat gra we wszystkich meczach drugiej drużyny FCK. Będziesz za jego przyjściem jak przebije się do pierwszej drużyny i będzie miał ważny kontrakt?
Przeglądnij sobie kariere Piszczka..
Ile razy go widziales na zywo? Jesli ani razu, to czemu go proponujesz? W FCK akurat stawiaja na mlodych zawodnikow jesli maja talent, ale Stulin jeszcze ani razu nie gral w pierwszej druzynie, on nawet jeszcze trenuje z drugim zespolem. Poza tym, w Niemczech maja dobra siec skautow i gdyby on mial taki talent, to raczej by juz mial propozycji z innych klubow i opuscil juz Kaiserslautern.
Odpowiedz cytując