Sancezz napisał(a):

Człowieku to jest młody zawodnik. Od kilku lat gra we wszystkich meczach drugiej drużyny FCK. Będziesz za jego przyjściem jak przebije się do pierwszej drużyny i będzie miał ważny kontrakt?
Przeglądnij sobie kariere Piszczka..
|
Ile razy go widziales na zywo? Jesli ani razu, to czemu go proponujesz? W FCK akurat stawiaja na mlodych zawodnikow jesli maja talent, ale Stulin jeszcze ani razu nie gral w pierwszej druzynie, on nawet jeszcze trenuje z drugim zespolem. Poza tym, w Niemczech maja dobra siec skautow i gdyby on mial taki talent, to raczej by juz mial propozycji z innych klubow i opuscil juz Kaiserslautern.