Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20099
Stary 07.04.2012, 14:48
Ruch grał lepszą piłkę i miał lepszą drużynę. Legia miała lepszych zawodników.

Jak Fornalik dostanie troche lepszych piłkarzy (czytaj dostanie kasę na wymianę co najmniej kilku graczy, którzy odstają) zdominuje lige.
Odpowiedz cytując