Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
20099
07.04.2012, 14:48
Ruch grał lepszą piłkę i miał lepszą drużynę. Legia miała lepszych zawodników.
Jak Fornalik dostanie troche lepszych piłkarzy (czytaj dostanie kasę na wymianę co najmniej kilku graczy, którzy odstają) zdominuje lige.
Elefant
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Elefant