Cytat:
|
a co Ty tutaj robisz ? Wnioskuję ,że albo nie jesteś na meczu swojej ukochanej drużyny albo piszesz ze stadionu bo nie możesz żyć bez tego forum? Ruch osiąga wielki wynik w lidze (wystarczy zobaczyć na budżety) i należą im się brawa za postawę w lidze. Co do pucharów to co zrobi w nich Legia skoro nie potrafi sobie z tym Ruchem poradzić ?
|
Święta są, pisałem w przerwie, na moim forum - temat zamknięty, a wasze forum lubię. Co, nie wolno?
Za wynik należą im się brawa, za grę już nie. Tyle. I wcale bym się nie zdziwił, gdyby to był właśnie początek marnej serii Ruchu Chorzów.