Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20091
Stary 07.04.2012, 13:51
.. jak sie nie wykorzystuje 100 % sytuacji to sie przegrywa mecz o MP. Dzis definitywnie warszawskie bufony zostaja MP......Ruch byl ostatnia druzyna w ktora wierzylem ze jakims sposobem przeszkodzi legii w zdobyciu tytulu .... wiem ze to marne pocieszenie ale jak sobie przypomne tych blaznow jak Kołtun i ten drugi expert ktory skonczyl podstawowke , i inni warszawsko-polsatowcy fachowcy narzekali w tamtym roku ze byl najgorszy MP od wielu lat to co mozna powiedziec o Mistrzy tegorocznym ?
Odpowiedz cytując