.. jak sie nie wykorzystuje 100 % sytuacji to sie przegrywa mecz o MP. Dzis definitywnie warszawskie bufony zostaja MP......Ruch byl ostatnia druzyna w ktora wierzylem ze jakims sposobem przeszkodzi legii w zdobyciu tytulu .... wiem ze to marne pocieszenie ale jak sobie przypomne tych blaznow jak Kołtun i ten drugi expert ktory skonczyl podstawowke , i inni warszawsko-polsatowcy fachowcy narzekali w tamtym roku ze byl najgorszy MP od wielu lat to co mozna powiedziec o Mistrzy tegorocznym

?