a co Ty tutaj robisz ? Wnioskuję ,że albo nie jesteś na meczu swojej ukochanej drużyny albo piszesz ze stadionu bo nie możesz żyć bez tego forum? Ruch osiąga wielki wynik w lidze (wystarczy zobaczyć na budżety) i należą im się brawa za postawę w lidze. Co do pucharów to co zrobi w nich Legia skoro nie potrafi sobie z tym Ruchem poradzić ?