Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20090
Stary 07.04.2012, 13:37
Sartre napisał(a):Wyświetl post
Niektórzy po prostu nie powinni się wypowiadać na pewne tematy i zdecydować się raczej na wycieczkę do Legolandu niż na mecz

A co do samego meczu - z komentarza komentatorów wynika, że Ruch jest jedynym zespołem w Polsce, któremu wolno nic nie robić przez cały mecz Ruch muruje bramkę? To się nazywa "taktyka". Ruchu kontry są zabijane w zarodku? To się nazywa "wyczekiwanie na okazję". Ruch nic nie robi przez 30 minut? To się nazywa "konsekwencja". Ruch ma w końcu jakąś akcję? Jezu Jezu, Ruch wspaniały, strzał co prawda w trybuny, podanie co prawda bez sensu, ale Fornalik tak pięknie ten Ruch poukładał, że jaja same się składają do oklasków.

To też jest przytyk a propos Ruchu w europejskich pucharach - nie daj Boże ten Ruch by trafił na drużynę, która potrafi rozegrać atak pozycyjny...
a co Ty tutaj robisz ? Wnioskuję ,że albo nie jesteś na meczu swojej ukochanej drużyny albo piszesz ze stadionu bo nie możesz żyć bez tego forum? Ruch osiąga wielki wynik w lidze (wystarczy zobaczyć na budżety) i należą im się brawa za postawę w lidze. Co do pucharów to co zrobi w nich Legia skoro nie potrafi sobie z tym Ruchem poradzić ?
Odpowiedz cytując