Niektórzy po prostu nie powinni się wypowiadać na pewne tematy i zdecydować się raczej na wycieczkę do Legolandu niż na mecz
A co do samego meczu - z komentarza komentatorów wynika, że Ruch jest jedynym zespołem w Polsce, któremu wolno nic nie robić przez cały mecz

Ruch muruje bramkę? To się nazywa "taktyka". Ruchu kontry są zabijane w zarodku? To się nazywa "wyczekiwanie na okazję". Ruch nic nie robi przez 30 minut? To się nazywa "konsekwencja". Ruch ma w końcu jakąś akcję? Jezu Jezu, Ruch wspaniały, strzał co prawda w trybuny, podanie co prawda bez sensu, ale Fornalik tak pięknie ten Ruch poukładał, że jaja same się składają do oklasków.
To też jest przytyk a propos Ruchu w europejskich pucharach - nie daj Boże ten Ruch by trafił na drużynę, która potrafi rozegrać atak pozycyjny...
