|
mam ten sam problem
Wisła sezon nr 4
kasa- kilkanascie mln euro na transfery, kontrakty kilku po 1mln euro rocznie
baza treningowa i obiekty mlodziezowe rozbudowywane kilka razy
pilkarze -reprezentanci krajow sciagani za kilka milionow, ze znanych klubow
do juniorow kupowane swiatowe talenty za kilka milionow
w LM 1/8,1/4,1/4 i finał
reputacja zmienila sie o 100 punktow w te 4 sezony i wciaz jestem za lechem ktory jest slabszy niz an poczatku gry
|