Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
KosaPS
Senior Member
Od: 04.2007
Offline
#
20085
07.04.2012, 12:16
Czy mi się wydaje czy na Legi znowu protest związany z wnoszeniem opraw czy to święta się tak odbiły na frekwencji
KosaPS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KosaPS
Znajdź inne posty napisane przez KosaPS