wislak68 napisał(a):

|
3. Jeśli popatrzymy na to wszystko z punktu widzenia tego że jeszcze kilka dni temu z przytupem ogłoszono zniesienie wiz do Polski dla mieszkańców Kaliningradu (o co Radzio walczył z całych sił) to tudno nie zauważyć całej głębi frajerstwa prowadzonej obecnie polityki zagranicznej. Jestem zresztą przekonany że Ruscy celowo zgrali te dwa fakty (wizy i rakiety) żeby po raz kolejny nas upokorzyć.
|
Gdyby bezwizowo z obwodu kaliningradzkiego pojawili sie nagle w Polsce jednakowo na zielono ubrani "turyści" wlekacy za sobą te rakiety to Radzio i tak wie, że jemu i całej tej zgrai sługusów nic nie zrobią.Nawet poczęstują szampanem i kawiorem a potem kanałami dyplomatycznymi pozwolą im wyjechac do USA lub Izraela. Kilku oczywiście zostawia aby firmowali ich władzę.