Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20083
Stary 07.04.2012, 11:17
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Ja też uważam jak Pablo84 - liga jest najważniejsza a zwłaszcza kolejne MP. Jak się nie umie grać na kilku frontach, trzeba było olać tą mityczną LE i skupić się na lidze. Teraz pewnie rywalizowalibyśmy z Ruchem i Legią o kolejne MP. Mamy za krótka kadrę i za słabą żeby walczyć na kilku frontach.

Wytłumacz to naszym gwiazdorom, którzy wolą sobie wybrać mecze gdzie im zależy bardziej. Pseudozawodowcy jebani. No ale zespół bez szatni nic konkretnego nigdy nie wygra, czasem coś fuksem.

Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Nie ma co, dograć badziewny sezon do końca i tyle. Oby szybko te męki się skończyły.
Amen.
Odpowiedz cytując