Ogryzek napisał(a):

|
Ja też uważam jak Pablo84 - liga jest najważniejsza a zwłaszcza kolejne MP. Jak się nie umie grać na kilku frontach, trzeba było olać tą mityczną LE i skupić się na lidze. Teraz pewnie rywalizowalibyśmy z Ruchem i Legią o kolejne MP. Mamy za krótka kadrę i za słabą żeby walczyć na kilku frontach.
|
Wytłumacz to naszym gwiazdorom, którzy wolą sobie wybrać mecze gdzie im zależy bardziej. Pseudozawodowcy jebani. No ale zespół bez szatni nic konkretnego nigdy nie wygra, czasem coś fuksem.
Ogryzek napisał(a):

|
Nie ma co, dograć badziewny sezon do końca i tyle. Oby szybko te męki się skończyły.
|
Amen.