Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16481
Stary 07.04.2012, 09:37
AYALA napisał(a):Wyświetl post
te rakiety rozmieszczone przy naszej granicy to odpowiedź na nasze prośby o zwrot wraku i czarnych skrzynek
To jest efekt cudownych partnerskich stosunków z Rosją, które od już pięciu lat wypracowuje nasze słońce. Za kaczora było bardzo źle bo ruscy świń nie chcieli kupować. Teraz jest cudownie bo nas dymają na kasę za gaz i straszą nas rakietami. Lemingi powinny zorganizować dziękczynny marsz ...
Hej Nasz TS !!