Cytat:
|
Kasa z LM jakoś by to osłodziła, ale z LE jest już relatywnie za mała... Sama różnica w lidze pomiędzy 1 miejscem a 8 to coś koło 4 mln PLN. (jeśli dobrze liczę).
|
Legia i Wisła zarobiły na LE w tym roku coś koło 20 mln zł, więc to nie do końca tak, że na LE się relatywnie mało zarabia. Te relatywnie małe wpływy z LE to relatywnie 1/3 budżetu największych klubów w Polsce. Zresztą nie wiem gdzie jest napisane, że jakbyście odpuścili LE to byście byli wyżej w lidze

Nam brak LE w zeszłym roku szczególnie jakoś nie pomógł.