GaoFeng napisał(a):

Alan Stulin? Nigdy nie gral powyzej trzeciej lub czwartej ligi w Niemczech wiec co to za propozycja? Drewniany Dragan Paljic gral w FCK przynajmniej w drugiej lidze a w TM-E radzi sobie przecietnie. Zdecydowanie nie dla Stulina!
|
Człowieku to jest młody zawodnik. Od kilku lat gra we wszystkich meczach drugiej drużyny FCK. Będziesz za jego przyjściem jak przebije się do pierwszej drużyny i będzie miał ważny kontrakt?
Przeglądnij sobie kariere Piszczka..