Wyświetl pojedynczy post
Sancezz
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12992
Stary 07.04.2012, 00:22
GaoFeng napisał(a):Wyświetl post
Alan Stulin? Nigdy nie gral powyzej trzeciej lub czwartej ligi w Niemczech wiec co to za propozycja? Drewniany Dragan Paljic gral w FCK przynajmniej w drugiej lidze a w TM-E radzi sobie przecietnie. Zdecydowanie nie dla Stulina!
Człowieku to jest młody zawodnik. Od kilku lat gra we wszystkich meczach drugiej drużyny FCK. Będziesz za jego przyjściem jak przebije się do pierwszej drużyny i będzie miał ważny kontrakt?
Przeglądnij sobie kariere Piszczka..
Odpowiedz cytując