Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20598
Stary 06.04.2012, 22:38
Maja takie tereny przy stadionie, a oni tego nie potrafią zagospodarować, szukają gdzieś w pipidowach gdzieś, gdzie dzieciaki nie bedą miały jak dojechać, bo przecież "nie każde" dziecko 13 letnie ma prawo jazdy i samochód, aby wygodnie zjechać z autostrady ;-). Nie każde dziecko moze być tam podwiezione przez rodzica czy innego członka rodziny.

Chore, taka baza mogłaby tam powstać, gdyby była tam szkoła i internat. Po co TF pozbyla sie kabla- Super dojazd, jest tramwaj oraz jest to prawie centrum.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 06.04.2012 o godz. 22:41.
Odpowiedz cytując