Wyświetl pojedynczy post
Reser
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18546
Stary 06.04.2012, 22:21
W wywiadzie z Cleberem czytałem jakiś czas temu, że nic nie jest pewnego ponieważ jego syn koniecznie chce strzelać gole w Wiśle Kraków. Wszystko wyjaśni się latem.


EDIT:
Za weszlo.com
Cytat:
Powiedz na koniec, co z twoim synem, Lucasem. Ostatnio gazety pisały, że interesuje się nim PSV.
Lucas najchętniej zostałby w Wiśle, cały czas powtarza, że w wieku 19 lat będzie strzelał bramki w pierwszej drużynie, ale jeszcze nie wiem, jak będzie wyglądała jego przyszłość. Muszę się zastanowić. Jest zainteresowanie kilku klubów zagranicznych, ale najpierw chciałbym porozmawiać z Wisłą. Mam nadzieję, że klub pomoże mi w załatwieniu paszportu dla Lucasa, bo to już praktycznie Polak i chciałby grać w juniorskiej reprezentacji Polski. Jeśli nie otrzymam takiej pomocy, to prawdopodobnie zmieni klub.
Ostatnio edytowane przez Reser : 06.04.2012 o godz. 22:26.
Odpowiedz cytując