Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20073
Stary 06.04.2012, 22:09
kacpergawlo napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, że dalej wolałbym by to Legia grała w LM.
A ja musiał bym być chyba jebnięty, by jako kibic Wisły życzyć Legii LM.Zarobili by mega kasę, i by odskoczyli.NIE I TO NIE JEST MIT.Błagam i nie przywołujcie mi tutaj przykłądów klubów typu Petrzałka (z całym szacunkiem dla nich).Przy rozsądnym zarządzaniu zdominowali by tą ligę, nastukali punktów, medialnie byli by poza zasięgim, więc nie wiem jakim musiał bym być sadomasochistą by im tego życzyć.
Tak jestem zawistnym polaczkiem plującym jadem

Aha:
I sram na rankingi i pkt zdobywane przez Polskie zespoły.To co nas spotka w lidzie przez LE, przewidziałem po meczu z APOELEM.Ciekawy jestem ilu z nas teraz zamieniło by to co bylo w grupie na np 2 pkt straty do lidera.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 06.04.2012 o godz. 22:19.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując