Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16470
Stary 06.04.2012, 21:06
Ciekawe ile czasu sie bedzie zwalać na tą złą komunę .Narazie minelo 23 lata i nawet nie dogoniliśmy Grecji bo przez te 23 lata rządzą nami (te same) k*rwy bez pojecia o niczym . Ostatnio byl artykul w ktorym prognozowano ,że płace w Polsce dogonia place w Niemczech za...67 lat . Także gonimy Europe ,co prawda my i nasze dzieci beda juz w piachu ,ale moze wnukom bedzie lepiej