Ciekawe ile czasu sie bedzie zwalać na tą złą komunę .Narazie minelo 23 lata i nawet nie dogoniliśmy Grecji bo przez te 23 lata rządzą nami (te same) k*rwy bez pojecia o niczym . Ostatnio byl artykul w ktorym prognozowano ,że płace w Polsce dogonia place w Niemczech za...67 lat . Także gonimy Europe ,co prawda my i nasze dzieci beda juz w piachu ,ale moze wnukom bedzie lepiej
