Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1062
Stary 06.04.2012, 20:57
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Nie nie nie - możemy wszystko stracić ale wygrać z parchami musimy - nieważne jakim kosztem, może być 5 czerwonych kartek, wali mnie to - ten mecz Probierz przegra - niech się pakuje.
Przy 5 czerwonych kartkach będzie walkower dla parchów, więc niech tak do końca Cie to nie wali
3 wystarczą np.
Odpowiedz cytując