Proud napisał(a):

Poczekamy zobaczymy, już nic niestety nie mamy w tym sezonie do stracenia...
|
Nie nie nie - możemy wszystko stracić ale wygrać z parchami musimy - nieważne jakim kosztem, może być 5 czerwonych kartek, wali mnie to - ten mecz Probierz przegra - niech się pakuje.
edit: ok - 3
