bonawentura napisał(a):

|
Wiesz dlaczego graliśmy strasznie słabo? Nie bądź naiwny, że to przez Probierza. Klub zalega piłkarzom z zapłatą wynagrodzeń. To jest powód naszej słabej gry, a nie to, że Probierz jest do d... trenerem, bo nie jest. Jest jednym z lepszych na Polskim rynku.
|
Jasne i w przeciągu tygodnia z drużyny utrzymującej się przy piłce staliśmy się kopaczami z okręgówki. Bo to jak wiadomo najlepszy sposób na zdopingowanie klubu do wypłat. Gdzie ten Probierz grał? Gdzie się szkolił, żeby mógł czegokolwiek nauczyć piłkarzy mających za cel zdobycie mistrzostwa Polski? Michniewicz też jest jednym z lepszych

. Może uzasadnisz na jakiej podstawie twierdzisz że Probierz cokolwiek potrafi poza robieniem z siebie idioty przy linii. A tekst że "ważne ile razy się podniesiesz po upadku" to bajera wiecznego przegranego.