Temat
:
[25 kolejka]Jagiellonia Białystok-Wisła Kraków,7 kwietnia 2012,18.00
Wyświetl pojedynczy post
jacula
Member
Od: 08.2010
Offline
#
20
06.04.2012, 19:23
macie może link do dzisiejszej konferencji ?
jacula
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jacula
Znajdź inne posty napisane przez jacula