Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18542
Stary 06.04.2012, 19:12
Worcester napisał(a):Wyświetl post
Nie wprowadzaj ludzi w błąd.
ŻADEN piłkarz nie ma prawa do dyskutowania z sędzią.
Kapitan może tylko zapytać o motyw podjętej decyzji i tylko w przerwie od gry.
O żadnej dyskusji z sędzią nie ma mowy. Tak mówią przepisy.
Bo tak naprawdę kapitan ogranicza się tylko i wyłącznie do losowania strony, podanie ręki sędziemu i daniu proporczyka pracodawcy swego, pracownikowi drużyny przeciwnej. Jeśli jest inaczej niech ktoś mnie wyprowadzi z błędu.

Dla mnie powinna być to osoba mająca opanowane do perfekcji formuły grzecznościowe w angielskim
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 06.04.2012 o godz. 19:18.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując